Настільний комп'ютер Asus PC D500SE SFF D500SE513500253X

- Немає в наявності
- Код: 183157505
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колір корпусу: Чорний. Тип пристрою: Настільний ПК. Встановлений процесор: Intel® Core™ i5-13500 Processor (24M Cache, до 4.80 GHz). Операційна система: Microsoft® Windows 11 Pro UK 64-bit. Чіпсет материнської плати: Intel® B760. Тип пам'яті: DDR4-3200. Встановлена пам'ять (ГБ): 16. Максимальний обсяг пам'яті: 64 ГБ. Встановлений диск: SSD M.2 PCIe NVMe. Обсяг диска: 512 ГБ. Тип оптичного приводу: DVD Writer 8X. Вбудована графічна карта: Intel® UHD Graphics 770. Відео виходи: VGA (D-Sub), HDMI. Вбудоване аудіо: HD Audio. Входи та виходи...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics 770 |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 64 GB |
| Марка | ASUS |
| Потужність вбудованого блока живлення | 180 Вт |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти | 1x RJ-45 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Процесор | Intel Core i5-13500 |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | HDD, SSD |
| Тип корпусу | Small Form Factor |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип пам'яті відеокарти | DDR4 |
| Частота процесора | 4,8 GHz |
| Чипсет | Intel B760 |
- Ціна: 9 999 ₴



