Ноутбук HP ProBook 450 G10 15,6" i5 16GB 512GB Win11 AD1D1ET

- В наявності
- Код: 184043339
56 033 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
HP ProBook 450 G10. Оптимальний для гібридної роботи. Продемонструйте себе з найкращого боку, завдяки. розширеним функціям камери. та. опціям регулювання освітлення. 1. Перевірена витривалість. Ноутбук пройшов. тести 19 MIL-STD. 2. на витривалість і легкість обслуговування, що дозволить вам максимально використати вашу інвестицію в IT-обладнання. Продуктивність для розвиваючих компаній. Процесор Intel. ®. 3,4. у поєднанні з. батареєю з тривалим терміном служби. та. можливістю розширення оперативної та масової пам'яті. дозволить впоратися навіть з вимогливими завданнями. Windows 11. Працюйте...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 233.9 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 45% NTSC |
| Додаткові функції | Підсвітка клавіатури, Мультитач тачпад, Сканер відбитків пальців, Цифрова клавіатура |
| Ємність акумулятора | 51Wh мА/год |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Кількість комірок акумулятора | 3 |
| Кеш процесора | 12MB |
| Марка | HP |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Мoдель | ProBook 450 G10 |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 2x USB 3.0, 1x RJ-45, 2x USB 3.1 (Тип-C), DC-in (вхід живлення), Аудіовихід, HDMI 2.1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Колір | Сріблястий |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 3200MHz |
| Частота процесора | 4600MHz |
| Яскравість матриці | 250 cd/m2 |
- Ціна: 56 033 ₴








