Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 QOY 16" X1P-42-100 16GB 512GB Win11 21NH000BMH

- Немає в наявності
- Код: 176847536
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lenovo Laptop ThinkBook 16 G7 QOY - 16 дюймів - Snapdragon X Plus X1P-42-100 - 16GB RAM - 512GB SSD - Windows 11 Pro. Laptop Lenovo Model: 21NH000BMH. Snapdragon X Plus X1P-42-100, 8C, Max Turbo до 3.4GHz (одинарний) / 3.2GHz (багатоядерний), 30MB. 16GB Паяний LPDDR5x-8448. Диск SSD 512GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe. Інтегрований графічний процесор Qualcomm Adreno. Windows 11 Pro (на ARM), Бенелюкс (EN/FR/DE/NL). 2Y Depot Upgrade From 1Y Depot WHB(CPN), CO2 Offset 0.5 тонни (2-ге покоління) TP WHB (CPN). Специфікація Lenovo Laptop ThinkBook 16 G7 QOY - 16 дюймів - Snapdragon X Plus X1P-42-100 - 16GB...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 248.4 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 45% NTSC |
| Код виробника | 21NH000BMH |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кеш процесора | 30MB |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | ThinkBook 16 G7 QOY |
| Модель відеокарти | Adreno |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-42-100 |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців, Читання карт пам'яті |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | Читання карт пам'яті, Вихід на на навушники, Вхід для мікрофона, 2x USB 3.2 (Тип-C), HDMI 2.1, 2x USB 3.2 (Тип-A) |
| Виробник відеокарти | Qualcomm |
| Виробник.1 | Lenovo |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Qualcomm Snapdragon |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип пристрою | Споживча |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 8448Mhz |
| Частота процесора | 3400MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴









