Ноутбук Dell G15 5530-8224 15,6" i5 16GB 512GB Win11 55308224

- Немає в наявності
- Код: 178434949
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dell G15 5530 15,6"FHD/i5-13450HX/16GB/SSD512GB/RTX3050-6GB/W11 Grey 2Y NBD. Тип пристрою: Ноутбук. Серія / родина: G Series. Тип процесора: Intel Core i5. Встановлений процесор: Intel® Core™ i5-13450HX Processor (20M Cache, up to 4.60 GHz). Кількість ядер / потоків: 10 / 16. Тип матриці: WVA. Діагональ екрану: 15.60 дюймів. Оптимальна роздільна здатність: 1920 x 1080 (Full HD) пікселів. Покриття екрану: Матове (Matt, non-glare). Операційна система: Microsoft® Windows 11 Home UK 64-bit. Тип пам'яті: SO-DIMM DDR5 4800MHz. Встановлена пам'ять (ГБ): 16. Максимальний обсяг пам'яті: 32 ГБ. Кількість...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | 55308224 |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Марка | Dell |
| Мoдель | G15 5530-8224 |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 3050, RTX 3500 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13450HX |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм відеопам'яті | 6 |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x DisplayPort |
| Виробник відеокарти | Intel, nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | WVA |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 120Hz |
- Ціна: 9 999 ₴






