Комп'ютер All-in-One Msi AIO Modern AM272P 1M-1261EU MODERNAM272P1261EU

- Немає в наявності
- Код: 187439233
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Операційна система Windows 11 Pro MSI рекомендує Windows 11 Pro як рішення для бізнесу. 27-дюймовий IPS дисплей (1920 x 1080 FHD) з LED підсвічуванням з сертифікатом TÜV на технології Certified Anti-Flicker та Less Blue Light. Процесор Intel Core 5 120U з підтримкою пам'яті DDR5. Регульована підставка забезпечує зручне робоче середовище. Технологія Instant Display дозволяє комп'ютерам All-in-One серії Modern AM272 працювати як монітор без необхідності запуску системи. Дискретний модуль dTPM та вбудована веб-камера FHD, що працює з функцією Windows Hello, підвищують конфіденційність...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 64 GB |
| Мoдель | Modern AM272P 1M-1261EU |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | Немає |
| Виробник.1 | MSI |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Тип диска | SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота процесора | 1400MHz |
- Ціна: 9 999 ₴









