Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 15,6" i5 32GB 1TB Win11 83JE007QPB

- В наявності
- Код: 185776879
74 261 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lenovo LOQ 15IRX10 i5-13450HX 15.6" 32G 1TB 5050 W11. Технічні параметри. Процесор. Максимальна потужність турбо: , 157 W. Покоління процесора: , Intel® Core™ i5 13. покоління. Продуктивні ядра: , 6. Продуктивність-ядро Макс. частота Turbo: , 4,6 GHz. Продуктивність-ядро Макс. частота Turbo: , 3,4 GHz. Ефективні ядра: , 4. Базова потужність процесора: , 55 W. Тип пам'яті процесора: , Smart Cache. Тип процесора: , Intel® Core™ i5. Кількість ядер процесора: , 10. Модель процесора: , i5-13450HX. Виробник процесора: , Intel. Кількість потоків: , 16. Кеш процесора: , 20 MB. Максимальна тактова частота...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 258.7 мм |
| Ємність акумулятора | 60 Wh мА/год |
| Код виробника | 83JE007QPB |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 GB |
| Марка | Lenovo |
| Мoдель | LOQ 15IRX10 |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5050 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13450HX |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм відеопам'яті | 8 |
| Об'єм жорсткого диска | 1TB GB |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x DisplayPort |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 144Hz |
- Ціна: 74 261 ₴










