Ноутбук Gigabyte AERO X16 16" Ryzen AI 7 32GB 1TB Win11 1WH93EEC64AH

- В наявності
- Код: 183744366
114 166 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні характеристики. Процесор: AMD Ryzen™ AI 7 350 (8 ядер, 16 потоків, 2.00–5.00 GHz, 24 MB кешу). Оперативна пам'ять: 32 GB (DDR5, 5600 MHz). Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті: 64 GB. Кількість слотів пам'яті (всього / вільно): 2/0. SSD диск M.2 PCIe: 1000 GB. Варіанти додавання дисків: Можливість монтажу диска M.2 PCIe (немає монтажних елементів). Тип екрану: Матовий, LED, IPS. Діагональ екрану: 16". Роздільна здатність екрану: 2560 x 1600 (WQXGA). Частота оновлення екрану: 165 Hz. Яскравість матриці: 400 cd/m². Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5070. Потужність відеокарти (TGP): 70 W...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 25.1 мм |
| Код виробника | 1WH93EEC64AH |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Мoдель | AERO X16 1WH93EEC64AH |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5070 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм відеопам'яті | 8 |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Виробник.1 | Gigabyte |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 165Hz |
- Ціна: 114 166 ₴

