Ноутбук Asus TUF Gaming A16 16" Ryzen 7 16GB 512GB Win11 FA608UHR7165W

- В наявності
- Код: 183150235
63 763 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ASUS TUF GAMING F16. ВДОСКОНАЛЕНА МІЦНІСТЬ, УНІВЕРСАЛЬНА ПОТУГА. ВІДМІННА ІГРОВА ВИПРАЦЮВАННЯ. Як модель з родини TUF Gaming, A16 може похвалитися дійсно вражаючою специфікацією, забезпечуючи тобі доступ до найкращих ігрових технологій. TUF Gaming A16 оснащений процесором AMD® Ryzen™ 7 260 і графічною картою NVIDIA® GeForce RTX 5050 у версії для ноутбуків, що дозволяє впоратися навіть з найвимогливішими іграми та забезпечити повну продуктивність у роботі. ЗБЕРІГАЙ ХОЛОДНУ ГОЛОВУ. Потужні компоненти вимагають ефективного охолодження, тому ми оснастили ноутбук TUF Gaming A16 широким набором...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 269 мм |
| Код виробника | FA608UHR7165W |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Марка | ASUS |
| Мoдель | TUF Gaming A16 |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5050 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм відеопам'яті | 8 |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Колір підсвічування клавіатури | RGB |
| Частота оновлення | 165Hz |
- Ціна: 63 763 ₴

