Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 15,6" i5 16GB 512GB Win11 83JE0087PB

- В наявності
- Код: 185661863
62 451 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lenovo LOQ 15 - Core i5-13450HX | 15,6"-144Hz | 16GB | 512GB | Win11Home | RTX5060. Lenovo LOQ - Стильний, портативний і легкий. Легка, портативна конструкція LOQ Essential ідеально підходить для перенесення між заняттями та гуртожитком, а також у будь-якій іншій ситуації. Численні порти, включаючи. картридер 3-в-1. і. веб-камера з кришкою. для забезпечення конфіденційності, дозволяють створювати контент і залишатися на зв'язку з необхідними периферійними пристроями для навчання та розваг. Ноутбуки з картами GeForce RTX серії 50. На основі рішень NVIDIA Blackwell графічні процесори...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | 83JE0087PB |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Марка | Lenovo |
| Мoдель | Lenovo LOQ 15 |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13450HX |
| Мультимедіа | Камера |
| Об'єм відеопам'яті | 8 |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16GB, 32GB GB |
| Операційна система | Windows 11, Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x DisplayPort |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 144Hz |
- Ціна: 62 451 ₴










