Ноутбук Lenovo ThinkPad P16s G4 16" Ryzen7 64GB 1TB Win11 21QR003CPB

- В наявності
- Код: 184008169
129 296 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Доступність: Доступний Lenovo ThinkPad P16s Gen 4 21QR – Конструкція завісу 180 градусів – AMD Ryzen AI 7 PRO – 350 / до 5 GHz – AMD PRO – Win 11 Pro – Radeon 860M – 64 GB RAM – 1 TB SSD TCG Opal Encryption 2, NVMe, Performance – 16″ IPS 1920 x 1200 – Gigabit Ethernet – Wi-Fi 7, Bluetooth – покращення 5G – чорний -клавіатура: Міжнародна англійська – з 3 роки Lenovo Premier Support, Компенсація CO2 в кількості 0,5 тонни (2. Генерації). LENOVO ThinkPad P16s G4 AMD Ryzen AI 7 PRO 350 16inch WUXGA 64GB 1TB SSD M.2 PCIe W11P 3Y Premier. Виробник. LENOVO. Номер частини виробника. 21QR003CPB. Опис продукту. Lenovo...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | 21QR003CPB |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 96 GB |
| Марка | Lenovo |
| Мoдель | ThinkPad P16s Gen 4 AMD |
| Модель відеокарти | Radeon 860M |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 PRO 360 |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм жорсткого диска | 1TB GB |
| Оперативна пам'ять | 64 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort, 1 x USB 3.2 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота процесора | 2000MHz |
- Ціна: 129 296 ₴






