Ноутбук Msi VenturePro 17 17" Ultra 7 16GB 1TB NoOS VENTUREPRO17AIA1VEG006XPL

- В наявності
- Код: 183769278
71 636 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні характеристики. Призначення продукту: Для ігор; Універсальні; NPU - Апаратна підтримка AI. Тип: Ноутбук. Серія: VenturePro 17. Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 155H (16 ядер, 22 потоки, 1.40-4.80 GHz, 24MB кеш). Оперативна пам'ять: 16 GB (DDR5, 5600 MHz). Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті: 96 GB. Диск: 1000 GB SSD M.2 PCIe. Сенсорний екран: Ні. Тип екрану: Матовий, LED, IPS. Діагональ екрану: 15,6". Роздільна здатність екрану: 1920 x 1080 (Full HD). Частота оновлення екрану: 144 Hz. Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 4050; Intel Arc™ Graphics. Макс. потужність відеокарти...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | VENTUREPRO17AIA1VEG006XPL |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Марка | MSI |
| Мoдель | VenturePro 17 AI A1VEG-006XPL |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4050 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7, Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 144Hz |
- Ціна: 71 636 ₴





