Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 G7 14" Ultra7 16GB 512GB Win11 21SX007MPB

- В наявності
- Код: 184545188
73 815 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7. Інформація про продукт. TCO Certified Так. Тип Ноутбук. Модель. ThinkPad E14 Gen 7. Сімейство процесора Intel Core Ultra 7. Тактування процесора 2 GHz. Тактування (Boost) 5.1 GHz. Серія процесора Друга серія. Підтримка ECC Ні. Кількість ядер 16. Кількість потоків 16. Cache L3 24 MB. Потужність процесора 28 W. Інша інформація про процесор. Intel Core Ultra 7 Processor 255H. Діагональ екрану 14". Роздільна здатність 1920 x 1200 (WUXGA). Поверхня матриці Матова. Частота оновлення 60 Hz. Яскравість 300 nits. Технологія підсвічування Світлодіоди. Тип матриці TFT IPS (IPS)...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | 21SX007MPB |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 GB |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | ThinkPad E14 Gen 7 Intel |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort, 1 x USB 3.2 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 73 815 ₴






