Ноутбук HP EliteBook X G1a 14" Ryzen9 64GB 2TB Win11 B9ZW9ET

- В наявності
- Код: 182311783
167 837 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
HP EliteBook X G1a. HP рекомендує систему Windows 11 Pro. Підсумовуйте та переписуйте вміст, отримуйте відповідні рекомендації та підтримуйте порядок завдяки функції. Microsoft Copilot. 1. Процесор AMD. Розвивайте інноваційні ідеї завдяки надзвичайно швидкому процесору. AMD Ryzen. ™ з максимально. 55 TOPS NPU. 2,3. Довгий час роботи акумулятора. Технологія. HP Smart Sense. 4. врівноважує потужність і продуктивність, а функція. адаптивного вимкнення. 5. допомагає економити акумулятор. HP рекомендує Windows 11 Pro як рішення для бізнесу. Працюйте в будь-якому місці без зниження продуктивності, завдяки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 215 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 100% sRGB |
| Додаткові функції | Підсвітка клавіатури, Мультитач тачпад, Сканер відбитків пальців, Акселерометр |
| Ємність акумулятора | 74,5Wh мА/год |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Кількість комірок акумулятора | 4 |
| Кеш процесора | 24MB |
| Марка | HP |
| Мoдель | EliteBook X G1a |
| Модель відеокарти | Radeon 890M |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 9 HX 375 |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців, Сенсорний екран |
| Об'єм відеопам'яті | Спільно використовувана |
| Об'єм жорсткого диска | 2TB GB |
| Оперативна пам'ять | 64 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x USB 3.1 (Тип-C), 1x USB 3.1 (Тип-A), 2x Thunderbolt 4, аудіовихід, HDMI 2.1 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 2880x1800 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 9 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Колір | Сріблястий |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 8533Mhz |
| Частота процесора | 5100MHz |
| Яскравість матриці | 400 cd/m2 |
- Ціна: 167 837 ₴







