Ноутбук Dell Pro 16 PC16250 16" Ultra 7 32GB 1TB Win11 BTO108_PC16250_EMEA

- В наявності
- Код: 183931454
86 097 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук Dell Pro 16 PC16250 U7 255U 32GB 1TB 16.0 W11Pro 3Y BTO108_PC16250_EMEA. Необхідна ефективність у сучасному дизайні Збільшена продуктивність, тривалий термін служби батареї та абсолютно нова інноваційна конструкція роблять цей пристрій надійним. Елегантний вигляд, легка конструкція та плавніший образ Ретельно виконаний ноутбук Dell Pro 16 характеризується елегантною конструкцією кольору Platinum Silver або лазерно текстурованою конструкцією кольору Solid Magnetite. Він пройшов суворі тести на міцність і надійність MIL-STD, завдяки чому ви можете бути впевнені...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Сканер відбитків пальців |
| Код виробника | BTO108_PC16250_EMEA |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 GB |
| Марка | Dell |
| Мoдель | Pro 16 PC16250 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255U |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 1TB GB |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Колір | Сріблястий |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 86 097 ₴






