Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UM-S9016W 18" Ryzen 7 16GB 512GB Win11 FA808UMS9016W

- В наявності
- Код: 183461239
83 447 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук Asus TUF Gaming A18. Ноутбук. Asus TUF Gaming A18. - це відмінне поєднання мобільності, продуктивності та універсальності, яке задовольняє потреби як гравців, так і професіоналів. Завдяки передовим технологіям, ця ігрова модель набирає популярності, пропонуючи користувачам виняткові враження в повсякденному використанні. Варто звернути увагу на ключові характеристики, такі як якість дисплея, обчислювальна потужність та наявність різних портів. Дисплей і якість зображення. Пристрій оснащений екраном діагоналлю 18 дюймів, що забезпечує широку поверхню...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дистрибуція | Nvidia |
| Код виробника | FA808UMS9016W |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Марка | ASUS |
| Мoдель | ASUS TUF Gaming A18 FA808 |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм відеопам'яті | 8 |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 240Hz |
- Ціна: 83 447 ₴

