Ноутбук Lenovo V17 G4 IRU 17,3"/i7/16GB/512GB/Win11 83A2004HPB

- В наявності
- Код: 184772616
61 204 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук Lenovo V17 G4 IRU | i7-13620H | 16GB | 512GB | 17,3" FHD | W11Pro. Продукт: Назва: LENOVO V17 G4 IRU Intel Core i7-13620H 17.3inch FHD 16GB 512GB SSD M.2 W11P 3Y OS Iron Grey. Опис: Lenovo V17 G4 IRU 83A2 - Конструкція завісу 180 градусів - Intel Core i7 - 13620H / до 4.9 GHz - Win 11 Pro - UHD Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 17.3" IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6 - залізно-сірий -клавіатура: англійська - з 3 роки Lenovo Onsite Support. EAN: 0199271106914. Рекламації: 36 місяців в місці установки. Загальні. Тип продукту: Ноутбук - конструкція завісу 180...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Карти пам'яті | SDXC |
| Код виробника | 83A2004HPB |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 16 GB |
| Марка | Lenovo |
| Мoдель | V17 G4 IRU |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1x HDMI, 1x DisplayPort, 1 x USB 3.2 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 61 204 ₴






