Ноутбук Msi VenturePro 16 16"/Ultra 5/16GB/512GB/NoOS VENTUREPRO16AIA1VEG006XPL

- В наявності
- Код: 183769275
57 412 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
У ЦІНІ КОМПЛЕКТУ ПРОПОНУЄМО ДОДАТКОВУ ГАРАНТІЮ. (повний опис знаходиться в закладці "Гарантія"). Технічна специфікація. Призначення продукту: Для ігор; Універсальні; NPU - Апаратна підтримка AI. Тип: Ноутбук / Лаптоп. Серія: VenturePro 16. Процесор: Intel® Core™ Ultra 5 125H (14 ядер, 18 потоків, 1.20-4.50 GHz, 18MB кеш). Оперативна пам'ять: 16 GB (DDR5, 5600 MHz). Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті: 96 GB. Диск: 512 GB SSD M.2 PCIe. Тип екрану: Глянцевий, OLED. Діагональ екрану: 16". Роздільна здатність екрану: 2048 x 1280. Частота оновлення екрану: 120 Hz. Відеокарта: NVIDIA...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | VENTUREPRO16AIA1VEG006XPL |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Марка | MSI |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4050 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125H |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм відеопам'яті | 6 |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Гладке |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 120Hz |
- Ціна: 57 412 ₴






