Ноутбук Asus V16 16"/Core 7/16GB/1000GB/Win11 V3607VMRP007W

- Немає в наявності
- Код: 183914909
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ASUS V16 V3607VM. V3607VM-RP007W. Підготуйся до розкриття уяви! Познайомся з ASUS V16 – твоїм пропуском у безмежний світ ігор та креативності. Має футуристичний дизайн і неймовірні деталі, як підсвічена клавіатура Turbo Blue, завдяки яким вирізняється на фоні інших пристроїв. Оснащений процесором Intel Core 7 (Series 2) та графічною картою GeForce RTX серії 50 в ноутбучній версії, забезпечуючи захоплюючі враження від гри з неперевершеною продуктивністю та вражаючою графікою. Незалежно від того, чи підкорюєш віртуальні світи, чи даєш волю своїй новизні...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 25.1 мм |
| Код виробника | V3607VMRP007W |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Марка | ASUS |
| Мoдель | V16 V3607VM |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм відеопам'яті | 8 |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11, Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 144Hz |
- Ціна: 9 999 ₴

