Ультрабук Lenovo ThinkPad P14s G5 14,5"/Ultra5/32GB/1TB/Win11 21G2004NMH

- Немає в наявності
- Код: 176847538
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ThinkPad P14s Gen 5 (14, Intel). Ультрависока продуктивність, яка встигає за вами. Легкий, енергоефективний ноутбук 14,5" з потужними процесорами Intel® Core™ Ultra Швидка пам'ять і плавна передача даних, що полегшує виконання завдань Продуктивність, підтримувана штучним інтелектом, спрощує багатозадачність і співпрацю, коли ви в русі Сертифікати незалежних постачальників програмного забезпечення (ISV), такі як Altair®, ANSYS®, чи Barco®. Особливості. Відважтеся зробити більше завдяки потужності робочої станції. Розблокуйте продуктивність ШІ для досягнення вищої обчислювальної потужності...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 227.6 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 45% NTSC |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | 21G2004NMH |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | ThinkPad P14s G5 |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125H |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 1TB GB |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1x RJ-45, Вихід для навушників, Вхід для мікрофона, 2x Thunderbolt 4, HDMI 2.1, 2x USB 3.2 (Тип-A) |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Тип пристрою.1 | Ультрабуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 4550MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴










