Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 G4 16"/Ryzen7/32GB/1TB/Win11 21QN0024PB

- В наявності
- Код: 184539497
106 411 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lenovo ThinkPad T16 G4 Ryzen AI 7 PRO 350 16" WUXGA_LP 32GB 1000SSD W11Pro. БЕЗПЕКА ПОКУПКИ - АВТОРИЗОВАНИЙ ПАРТНЕР LENOVO. Ми є ключовим партнером компанії Lenovo. Купуючи на наших аукціонах, ви можете бути впевнені, що пропоновані нами пристрої походять з авторизованої дистрибуції компанії Lenovo і призначені для українського ринку. Процесор. AMD Ryzen™ AI 7 PRO 350. 16-дюймова. матова. матриця. IPS. Пам'ять. RAM 32GB DDR5. Диск. SSD 1000GB. Графіка. AMD Radeon™ 860M Graphics. Можливість вбудування. модему LTE. Порт USB-C з. Power Delivery. та. Display Port. Камера з функцією. розпізнавання...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 250.8 мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | 21QN0024PB |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Вуглецеве волокно |
| Мoдель | ThinkPad T16 Gen 4 AMD |
| Модель відеокарти | Radeon 860M |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Мультимедіа | Камера, Сканер відбитків пальців, Читач карт пам'яті |
| Об'єм жорсткого диска | 1TB GB |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort, 1 x USB 3.2 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота процесора | 2000MHz |
- Ціна: 106 411 ₴

