Ноутбук Lenovo ThinkPad P16s G4 16"/Ryzen7/64GB/2TB/Win11 21QR0039PB

- В наявності
- Код: 184008170
160 213 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук Lenovo ThinkPad P16s G4 *16" WQUXGA OLED MT *Ryzen AI 7 Pro 350 *64 GB *2 TB SSD *Win 11 Pro *3 роки Premier Support. PN:21QR0039PB. Новий стандарт мобільної продуктивності. ThinkPad P16s G4 - це мобільна робоча станція, яка переносить потужність штучного інтелекту туди, де вона потрібна - в офіс, в подорож і в поле. Завдяки процесорам AMD Ryzen™ AI PRO 300 Series ти отримуєш миттєву оптимізацію роботи та реальну підтримку для складних проектів, обчислень чи візуалізацій. Вбудована цифрова клавіатура полегшує операції з даними, а тривалий час роботи від батареї забезпечує безперервність...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | 21QR0039PB |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 96 GB |
| Марка | Lenovo |
| Мoдель | ThinkPad P16s Gen 4 AMD |
| Модель відеокарти | Radeon 860M |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 PRO 360 |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 2TB GB |
| Оперативна пам'ять | 64 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort, 1 x USB 3.2 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2400 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | OLED |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота процесора | 2000MHz |
- Ціна: 160 213 ₴






