Ноутбук Acer Nitro V 15 ANV15-52-99DS 15,6"/i9/16GB/512GB/Win11 NHQZAEP00X

- В наявності
- Код: 187388449
71 519 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Acer Nitro Gaming V15 15,6" FHD 165Hz ▪️ Intel Core i9-13900H ▪️ 16GB DDR4 3200Mhz ▪️ 512GB SSD M.2 PCIe ▪️ Nvidia Geforce RTX 5060 8GB GDDR7 ▪️ Windows 11 Home. Перевищуйте межі продуктивності. Процесор. Intel® Core™ i9-13900H, що використовується в ноутбуці Acer Nitro V15, це одиниця, створена з думкою про геймерів та вимогливих користувачів. Завдяки своїй гібридній архітектурі поєднує високу обчислювальну потужність з енергоефективністю, що забезпечує плавний ігровий процес, швидкий запуск додатків та безперебійну багатозадачність. Це серце комп'ютера, яке робить Nitro V15...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 24 мм |
| Код виробника | NHQZAEP00X |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Марка | Acer |
| Мoдель | NITRO V 15-52 |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 |
| Модель процесора | Intel Core i9-13900H |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм відеопам'яті | 8 |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i9 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
- Ціна: 71 519 ₴






