Ноутбук Asus ZenBook S14 Oled UX5406SA 14"/Ultra7/32GB/1TB/Win11 UX5406SAPV050W

- В наявності
- Код: 182654794
109 154 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ASUS Zenbook S 14 UX5406SA-PV050W Intel Core Ultra 7 258V Ноутбук 35,6 см (14") 3K 32 ГБ LPDDR5x-SDRAM 1 ТБ SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Сірий. ASUS Zenbook S 14 UX5406SA-PV050W. Тип продукту: Ноутбук, Форм-фактор: Clamshell. Тип процесора: Intel Core Ultra 7, Модель процесора: 258V. Діагональ екрану: 35,6 см (14"), Тип HD: 3K, Роздільна здатність: 2880 x 1800 пікселів. Оперативна пам'ять: 32 ГБ, Тип оперативної пам'яті: LPDDR5x-SDRAM. Загальна ємність зберігання: 1 ТБ, Носії: SSD. Модель вбудованої графічної карти: Intel Arc Graphics 140V. Встановлена операційна система: Windows 11...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | UX5406SAPV050W |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Марка | ASUS |
| Мoдель | ZenBook S 14 UX5406 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 258V |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Гладке |
| Порти | 1x HDMI |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
- Ціна: 109 154 ₴






