Ноутбук HP ZBook Fury G1i 18"/Ultra7/32GB/1TB/Win11 98L95ET

- В наявності
- Код: 187577121
191 707 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
HP ZBook Fury G1i 18. Можливість виконання інтенсивних завдань на ноутбуці. HP ZBook Fury. з процесором класу десктоп. 18-дюймовий екран. забезпечує ще більшу потужність для професійних графічних карт та великої оперативної пам'яті і пам'яті для зберігання. Паралельно редагуйте відео 8K, рендерьте в 3D та налаштовуйте моделі машинного навчання. Ось продуктивність. робочої станції AI. в подорожі. Можливість одночасного виконання багатьох інтенсивних завдань. Отримайте безмежну продуктивність. 1. завдяки. процесору Intel. ® класу десктоп,. 2. з максимально. 13 NPU TOPS. 2. і з інтегрованою або окремою картою...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 289 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 100% DCI-P3 |
| Додаткові функції | Підсвітка клавіатури, Мультитач тачпад, Сканер відбитків пальців, Цифрова клавіатура |
| Ємність акумулятора | 99Wh мА/год |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | 98L95ET |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Кількість комірок акумулятора | 6 |
| Кеш процесора | 36MB |
| Марка | HP |
| Мoдель | ZBook Fury G1i |
| Модель відеокарти | RTX PRO 1000 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 265H, Intel Core Ultra 7 265HX |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | 8 |
| Об'єм жорсткого диска | 1TB GB |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | Читач карт пам'яті, 1x RJ-45, 1x USB 3.1 (Тип-A), 1x Thunderbolt 4, Аудіовихід, HDMI 2.1, 3x Thunderbolt 5, 2x Thunderbolt 5 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Колір | Сріблястий |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 165Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 5300MHz |
| Яскравість матриці | 500 cd/m2 |
- Ціна: 191 707 ₴







