Ноутбук Dell Alienware 16 Area-51 AA16250 16"/Ultra9/32GB/2TB/Win11 AA167826

- В наявності
- Код: 184017516
319 887 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Laptop Dell Alienware 16 Area-51. AA16250 16"/Ultra9/32GB/2TB/Win11 (AA167826). Laptop Dell Alienware 16 Area-51. це відмінний вибір для тих, хто шукає обладнання, що поєднує в собі. сучасність. ,. продуктивність. та. естетику. У час, коли технології розвиваються стрімко, ця модель вирізняється на фоні конкурентів, пропонуючи ряд розширених функцій, які задовольнять потреби як гравців, так і професіоналів. Дисплей. Одним з ключових елементів, на які варто звернути увагу при покупці ноутбука, є його якість дисплея. Цей ноутбук пропонує екран о...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | AA167826 |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Марка | Dell |
| Мoдель | Dell Alienware 16 Area-51 |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5090 |
| Мультимедіа | Читання карт пам'яті |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | WVA |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 240Hz |
- Ціна: 319 887 ₴


