Ноутбук Lenovo ThinkPad T14s G6 14"/Ultra5/32GB/512GB/Win11 21QX00H5PB

- В наявності
- Код: 181904208
114 284 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук Lenovo ThinkPad T14s G6 *14" WUXGA IPS *Ultra 5 228V *32 GB *512 GB *Win 11 Pro *3 роки Premier Support. PN:21QX00H5PB. Партнер, на якого ти можеш покластися - в будь-якій ситуації. ThinkPad T14s G6 це більше ніж тонкий, 14-дюймовий ноутбук - це розумний бізнес-інструмент, який працює так, як ти: швидко, гнучко і без відволікань. Завдяки сучасному процесору Intel® Core™ Ultra та підтримці штучного інтелекту, ти отримуєш не лише продуктивність, але й клас у кожному відеодзвінку. Розмиття фону? Зроблено. Ізоляція голосу? Без зауважень. Кадрування обличчя? Автоматичне. Цей ThinkPad дбає...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 219.4 мм |
| Ємність акумулятора | 58Wh мА/год |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | 21QX00H5PB |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | ThinkPad T14s Gen 6 Intel |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 228V |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сенсорний екран |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1x HDMI, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort, 1 x USB 3.2 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 114 284 ₴






