Ноутбук Lenovo ThinkPad E16 G3 16"/Ultra5/16GB/512GB/Win11 21SR0070PB

- В наявності
- Код: 184305778
66 204 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Новий Lenovo ThinkPad E16 G3 WUXGA IPS Ultra 5 225U 16GB 512GB SSD Win11 Pro. Lenovo. Готовий на все. Lenovo ThinkPad E16 G3 - це 16-дюймовий ноутбук, який не визнає обмежень. З найновішими процесорами Intel® Core™ Ultra та потужною підтримкою AI ви працюєте швидше, розумніше і без зупинок - від першого ескізу до фінального рендеру. Передова графіка забезпечує плавність і обчислювальну потужність навіть при складних проектах і роботі у високій роздільній здатності. Тонкий, витривалий, готовий до кожного вашого дня - ThinkPad E16 G3 не знає слова «неможливо». Ваш партнер у бізнесовому розвитку...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 249 мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | 21SR0070PB |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 GB |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | ThinkPad E16 G3 |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort, 1 x USB 3.2 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота процесора | 1500MHz |
- Ціна: 66 204 ₴






