Ноутбук Asus ZenBook S 16 16"/Ryzen AI 7/24GB/1TB/Win11 UM5606KARK007W

- В наявності
- Код: 180858577
113 510 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Правила акції. Специфікація продукту: Процесор: AMD Ryzen AI 7 350K Відеокарта: AMD Radeon Graphics Оперативна пам'ять: 24GB LPDDR5X Диск: 1TB NVMe PCIe 4.0 Екран: 16 3K (2880 x 1800) OLED Система: Windows 11 Home Підпишіться на розсилку, щоб отримувати інформацію про акції! Усі зареєстровані користувачі, які підписалися на розсилку, будуть повідомлені про найновіші акційні пропозиції. Купуючи цей ноутбук, ви отримаєте 3-місячний доступ до PC Game Pass
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 24.3 мм |
| Код виробника | UM5606KARK007W |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Марка | Asus Oled |
| Мoдель | Zenbook S 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 360 |
| Мультимедіа | Динаміки, Читач карт пам'яті |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Оперативна пам'ять | 24 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Гладке |
| Порти | 1x HDMI |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 120Hz |
- Ціна: 113 510 ₴







