Ноутбук Asus ROG Strix SCAR 18 G835LW 18"/Ultra9/64GB/2TB/Win11 G835LWU9642W

- Немає в наявності
- Код: 181067689
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ROG STRIX SCAR 18. Прискорення до перемоги. Досягніть досконалості в іграх на системі Windows 11 з процесором до Intel® Core™ Ultra 9 275HX і графічною картою NVIDIA® GeForce RTX™ 5080. Найкраще з найкращого. Strix Scar 18 2025 пропонує найкращі враження від гри на системі Windows 11 Home, з процесором до Intel Core Ultra 9 275HX і графічною картою до NVIDIA GeForce RTX 5080 Laptop з Advanced Optimus. Цей суперпродуктивний пристрій доповнює оперативна пам'ять DDR5 5600 МГц об'ємом до 64 ГБ і накопичувач PCIe 4.0 4 ТБ. У слотах пам'яті можна встановити...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | G835LWU9642W |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Марка | ASUS |
| Мoдель | G835LW-U9642W |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5080 |
| Мультимедіа | Динаміки, Мікрофон |
| Оперативна пам'ять | 64 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 240Hz |
- Ціна: 9 999 ₴






