Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 15,6"/i5/32GB/1TB/NoOS 83JE007RPB

- Немає в наявності
- Код: 188098109
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Введення у справжній гейминг. Lenovo LOQ 15IRX10 - це ідеальний ноутбук для тих, хто починає свою пригоду з геймінгом. Оснащений процесорами Intel® Core™ 13-го покоління та графічними картами NVIDIA® GeForce RTX™, пропонує плавний геймплей з підтримкою ray tracing та технології DLSS. Елегантний корпус кольору Luna Grey поєднує стиль з сучасністю, а Lenovo AI Engine+ інтелектуально оптимізує продуктивність в реальному часі, забезпечуючи повноту геймерських емоцій. Створений для переможців Lenovo LOQ - це ноутбук, розроблений з думкою про гравців та творців, які вимагають надійності...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | 83JE007RPB |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 GB |
| Марка | Lenovo |
| Мoдель | 83JE007RPB |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5050 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13450HX |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм жорсткого диска | 1TB GB |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x DisplayPort |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Колір | Сріблястий |
| Частота оновлення | 144Hz |
- Ціна: 9 999 ₴






