Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX10 16"/i7/32GB/1TB/NoOS 83NN0015PB

- Немає в наявності
- Код: 188225347
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lenovo Legion Pro 5-16 WQXGA-240Hz Core i7-14650HX 32GB 1TB RTX5050 no Os. Lenovo. Виробник: Lenovo. виходи графічної карти: 1 x вихід HDMI 2.1. Тип: ноутбук. Тип ноутбука: ігровий. Тип процесора: Intel Core i7. Серія: Lenovo Legion. Модель процесора: Intel Core i7-14650HX (2.2 GHz, 5.2 GHz Turbo, 30 MB Cache). Кількість ядер: 16 шт. Частота оновлення: 240 Гц. Обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ. макс. тактування ядра: 2662 МГц. Частота оперативної пам'яті: DDR5 (5600 МГц). оперативна пам'ять розширюється до: 32 ГБ. кількість слотів пам'яті: 2 шт. серія процесора: Intel Core i7-14XXX. тип...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | 83NN0015PB |
| Кількість відеопам'яті | 8 GB |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Максимальна кількість оперативної пам'яті | 64 GB |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | 83NN0015PB |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5050 |
| Модель процесора | Intel Core i7-14650HX |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм жорсткого диска | 1TB GB |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x DisplayPort |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 240Hz |
- Ціна: 9 999 ₴






