Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 16"/Ultra7/32GB/1TB/Win11 21SA003BPB

- В наявності
- Код: 184683738
96 358 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G2 *16" WUXGA IPS *Ultra 7 255U *32 GB *1 TB SSD *Win 11 Pro *3 роки на місці. PN:21SA003BPB. Твій розумний партнер у роботі. ThinkPad L16 G2 - це більше ніж ноутбук - це AI ПК, який підтримує тебе в кожному завданні. Проводь відеоконференції на найвищому рівні, співпрацюй плавно з командою і будь впевнений, що твої дані захищені. Автоматизуй документи, скануй і створюй підсумки за кілька секунд, а поштовий ящик і календар самі стануть на правильний шлях. Усе це з миттєвою реакцією і потужністю, яка дозволяє робити багато справ одночасно - без...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 253.4 мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | 21SA003BPB |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 GB |
| Марка | Lenovo |
| Мoдель | ThinkPad L16 G2 |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255U |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 1TB GB |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 96 358 ₴






