Ноутбук Dell Pro 14 Premium PA14250 14"/Ultra 5/32GB/512GB/Win11 BTO203_PA14250_EMEA

- В наявності
- Код: 179186374
113 248 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук Dell Inspiron 14 Premium 14 " Intel Core Ultra 5 32 GB / 512 GB сірий. Код виробника: BTO203_PA14250_EMEA. Код EAN: 5902002301916. ПРОДУКТ Є ФАБРИЧНО НОВИМ З ПОЛЬСЬКОЇ ДИСТРИБУЦІЇ. Опис. Dell Pro 14 Premium. 14-дюймовий Copilot+ ПК з вбудованим модулем штучного інтелекту та процесорами Intel Core Ultra, надзвичайно тривалим часом роботи батареї, функціями співпраці та легкою, інноваційною конструкцією, що забезпечує найвищу продуктивність. Конструкція класу преміум, найвища продуктивність. Dell Pro 14 Premium - найлегший і найтихіший 14-дюймовий ноутбук з родини Dell Pro, виконаний в...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 60 Wh мА/год |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | BTO203_PA14250_EMEA |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Марка | Dell |
| Матеріал | Магний |
| Мoдель | Dell Pro 14 Premium PA14250 |
| Мультимедіа | Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI, 1x Thunderbolt |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1440 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | WVA |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота процесора | 2100MHz |
- Ціна: 113 248 ₴






