Ноутбук Acer Aspire 3 A315-59-35WU 15,6" i3 8GB 512GB без ОС NXK6TEX01W

- Немає в наявності
- Код: 187587005
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Продуктивність без обмежень. Відкрийте для себе неперевершену можливість адаптації завдяки масштабованій архітектурі клієнта компанії Intel. Грайте та виконуйте кілька завдань одночасно на мобільних комп'ютерах з процесором Intel Core 12-го покоління, без жодних компромісів. Продуктивність скрізь. Збагачуйте свій день мобільною енергією. Ідеальне рішення для гравців, творців та стримерів, що забезпечує доступ до необхідної потужності, де б ви не були. Майстер швидкості. DDR4 наразі є стандартною оперативною пам'яттю в ноутбуках. Вища швидкість і пропускна здатність, ніж у пам'яті DDR3, ідеально підходить для ігор, редагування...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 20 мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | NXK6TEX01W |
| Марка | Acer |
| Мoдель | Aspire 3 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1215U |
| Мультимедіа | Камера |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 8 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45 |
| Роздільна здатність екрана | 1366x768 |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Тип диска | SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Колір | Сріблястий |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота процесора | 1200MHz |
- Ціна: 9 999 ₴

