Відеокарта Biostar Geforce RTX 3050 6GB RTX30506GB

- В наявності
- Код: 182059932
14 028 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Специфікація. Сімейство графічних процесорів NVIDIA. Підтримка паралельної обробки Не підтримується. Технологія CUDA Так. Максимальна кількість підтримуваних дисплеїв 3. Ядра CUDA 2304. Пам'ять відеокарти 6 ГБ. Тип пам'яті графічного адаптера GDDR6. Пропускна здатність пам'яті 14 ГБ/с. Шина пам'яті 96 біт. Підсвічування Ні. Тип охолодження Активне. Кількість вентиляторів 2 вентилятори. Колір продукту Чорний. Споживана потужність (макс) 250 Вт. Висота продукту 43 мм. Довжина продукту 225 мм. Версія DirectX 12.0. Версія OpenGL 4.6. Dual Link DVI Так. Вбудований тюнер TV Ні. Версія DisplayPort 1.4a...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biostar |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI, DVI, DisplayPort |
| Глибина, мм | 255 мм |
| Дистрибуція | Nvidia |
| Максимальне споживання потужності | 250 Вт |
| Марка | Biostar |
| Мoдель | GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 96b |
| Обсяг пам'яті RAM | 6 GB |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Виробник.1 | Nvidia |
| Серія | GeForce RTX 3xx |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті RAM | GDDR6 |
| Частота памяти RAM | 14000 MHz |
| Частота ядра | 1470 MHz |
| Чипсет | GeForce RTX 3050 |
- Ціна: 14 028 ₴


