Оперативна пам'ять Micron 32GB 5600MHz CL46 MTC20C2085S1EC56BR

- Немає в наявності
- Код: 182860319
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Micron ECC UDIMM DDR5 32GB 2Rx8 5600MHz PC5-44800 MTC20C2085S1EC56BR. Швидка пам'ять Micron ECC UDIMM DDR5 32GB 5600MHz. Познайомтеся з новою якістю швидкості та надійності з пам'яттю Micron ECC UDIMM DDR5 32GB з частотою 5600MHz. Модель MTC20C2085S1EC56BR вирізняється винятковою продуктивністю, забезпечуючи плавність роботи навіть при найвимогливіших завданнях. Завдяки технології ECC (Error-Correcting Code) цей модуль RAM ефективно мінімізує ризик помилок у даних, що є ключовим у середовищах, де стабільність є пріоритетом. Пам'ять DDR5 пропонує значно вищу швидкість...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micron |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM / SODIMM | UDIMM |
| Код виробника | MTC20C2085S1EC56BR |
| Кількість модулів | 1 |
| Мoдель | 32GB DDR5 SDRAM Memory Module |
| Об'єм накопичувача | 32 GB |
| Виробник.1 | Micron |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Частота | 5600MHz |
- Ціна: 9 999 ₴

