Оперативна пам'ять Corsair Vengeance DDR5 2x24GB 6000MHz CL30 SACRR5048000001

- В наявності
- Код: 185317451
64 419 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Зробіть усе і зробіть це швидше. В епоху багатоядерних процесорів безпрецедентна швидкість обробки DDR5 забезпечує, що ваш високопродуктивний процесор швидко і легко отримує дані. Незалежно від того, чи граєте ви, створюєте контент, відкриваєте 100 вкладок чи виконуєте кілька завдань одночасно, ваш ігровий комп'ютер може виконувати складні завдання швидше, ніж будь-коли раніше. Вбудоване регулювання напруги. У вас є потужність і контроль. Вбудоване регулювання напруги з програмним забезпеченням iCUE дозволяє легше, точно налаштоване вихідне значення, яке забезпечує більш стабільне розгін, ніж будь-коли раніше...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM / SODIMM | DIMM |
| Місткість | 24GB, 48GB GB |
| Затримка | CL30 |
| Код виробника | SACRR5048000001 |
| Марка | Corsair |
| Мoдель | Vengeance DDR5 48GB |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Частота | 800MHz |
- Ціна: 64 419 ₴






