Відеокарта Inno3D Geforce RTX 5060 Ti Twin X2 OC White 16GB GDDR7 N506T216D7x191073W

- В наявності
- Код: 182699008
38 436 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
INNO3D GeForce RTX 5060 Ti TWIN X2 OC NVIDIA 16 GB GDDR7. INNO3D GeForce RTX 5060 Ti TWIN X2 OC. Сімейство графічних процесорів: NVIDIA, Графічний процесор: GeForce RTX 5060 Ti, Тактування процесора: 2407 MHz. Пам'ять адаптера виділеної графічної карти: 16 GB, Тип пам'яті адаптера графіки: GDDR7, Шина пам'яті: 128 bit. Макс. роздільна здатність: 7680 x 4320 px. Версія DirectX: 12 Ultimate, Версія OpenGL: 4.6. Тип інтерфейсу: PCI Express 5.0. Тип охолодження: Активне, Кількість вентиляторів: 2 вент. Найважливіші технічні параметри. Конструкція - Кількість слотів: 2. Конструкція - Тип...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Inno3D |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина, мм | 41 мм |
| Дистрибуція | Nvidia |
| Максимальне споживання | 180 Вт |
| Мoдель | N506T2-16D7X-191073W |
| Обсяг пам'яті | 16 GB |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Виробник.1 | Inno3D |
| Роз'єми живлення | 1x 8-pin |
| Серія | GeForce RTX 5XXX |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Частота пам'яті | 28000 MHz |
| Чипсет | GeForce RTX 5060 Ti |
| Шина даних | 128bit |
- Ціна: 38 436 ₴








