Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504G 15,6" i3 8ГБ 256ГБ Win11 (90NB0ZT2)

- Немає в наявності
- Код: 181834116
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ASUS Vivobook Go 15. Дивіться більше, носіть менше. Восьмиядерний процесор Intel® Core™ i3-N305. (до 8x3,8GHz). Швидка оперативна пам'ять 8GB DDR4. Неймовірно швидкий SSD-диск - 256GB. Безрамковий дисплей NanoEdge 15,6". Full HD. (Матова). Клавіатура з цифровим блоком. Інтегроване бездротове з'єднання. WiFi. +. Bluetooth. Інтегрований порт USB-C, USB 3.1 та популярний HDMI. Вбудована камера з фізичною шторкою. Оригінальна операційна система Windows 11. Продуктивність і стиль. Незалежно від того, чи працюєте ви, чи розважаєтеся, ASUS Vivobook Go 15 - це компактний ноутбук, який дозволить...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 232.5 мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | 90NB0ZT2 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Марка | ASUS |
| Мoдель | Vivobook Go 15 E1504G |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель процесора | Intel Core i3-N305 |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 256 GB |
| Оперативна пам'ять | 8 GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1x HDMI |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | TN |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 2400MHz |
- Ціна: 9 999 ₴






