Оперативна пам’ять Corsair D5 6000 96Gb C30 Vengeance Rgb K2 (CMH96GX5M2B6000Z30)

- Немає в наявності
- Код: 182357312
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Corsair Vengeance RGB CMH96GX5M2B6000Z30 модуль пам'яті 96 ГБ 2 x 48 ГБ DDR5 6000 МГц. Corsair Vengeance RGB CMH96GX5M2B6000Z30. Призначення: ПК, Пам'ять внутрішня: 96 ГБ, Схема пам'яті (модулі x розмір): 2 x 48 ГБ, Тип пам'яті внутрішньої: DDR5, Швидкість тактової пам'яті: 6000 МГц, Тип пам'яті: 288-pin DIMM, Затримка CAS: 30. Найважливіші технічні параметри. Дані упаковки - Тип упаковки: Коробка. Пам'ять - Пам'ять внутрішня: 96 ГБ. Пам'ять - Швидкість тактової пам'яті: 6000 МГц. Пам'ять - Тип пам'яті внутрішньої: DDR5. Пам'ять - Тип пам'яті: 288-pin DIMM. Конструкція - Колір...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM / SODIMM | DIMM |
| Затримка | CL30 |
| Код виробника | CMH96GX5M2B6000Z30 |
| Кількість модулів | 2 |
| Мoдель | Vengeance RGB DDR5 96GB |
| Об'єм накопичувача | 48 GB |
| Виробник.1 | Corsair |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Частота | 6000MHz |
- Ціна: 9 999 ₴

