Духова шафа Electrolux MealAssist 800 SteamPro LOA9S3XZ

- В наявності
- Код: 183796775
90 008 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ресурси щодо безпеки та продуктів. Інформація про безпеку продукту. • Пристрій призначений виключно для використання на кухні. • Пристрій призначений для домашнього використання в закритих приміщеннях. • Пристрій можна використовувати в офісах, готельних номерах, номерах у пансіонах, будинках для гостей у фермерських господарствах та інших подібних місцях, де використання не перевищує середній рівень використання в домашньому господарстві. • Установку пристрою та заміну його живильного кабелю може виконати лише особа з відповідною кваліфікацією...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування духовки | Да |
| Внутрішнє покриття духовки | Легкоочисна емаль |
| Глибина, мм | 56.7 мм |
| Гриль | Да |
| Дисплей | Да |
| Використовувані технології | Steamify, SteamPro, Connectivity, MealAssist, CookSmart Touch, ProSteam |
| Конвекція | Да |
| Марка | Electrolux |
| Мoдель | LOA9S3XZ |
| Потужність | 3500 |
| Потужність мікрохвиль | Не можна застосувати |
| Напрямні | Штангові, Телескопічні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Об'єм накопичувача | 70 GB |
| Очищення | Парова |
| Температурний зонд | Да |
| Тип пристрою.1 | Електрична парова |
| Керування | Сенсорне |
| Фронт | Сучасний |
| Функції | Розморожування, Температурний зонд, Підігрів, Функція пари, Конвекція, Багаторівневе випікання, Індикатор залишкового тепла, Внутрішнє освітлення, Охолоджувальний вентилятор, Автоматичне встановлення температури, Електронне регулювання температури, Електрон |
| Годинник | Да |
| Шампур | Немає |
| Енергетичний клас | A++ |
- Ціна: 90 008 ₴









