Іграшка Brio WORLD 33975 SMART TECH SOUND Мийка з майстернею

- Немає в наявності
- Код: 103647439
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Brio set WORLD 33975 SMART TECH SOUND Автомийка з майстернею
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brio |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 lata+ |
| Висота в розкладеному вигляді | 11,8 cm см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина в розкладеному вигляді | 19,9 cm |
| Звукові ефекти | Да |
| Кількість елементів | 2 |
| Мoдель | 33975 |
| Матеріал | Drewno |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE, EN 71 |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип | Akcesoria |
| Транспортні засоби входять | 0 |
| Характер | Немає |
| Ширина в розкладеному вигляді | 30,6 cm см |
| Шкала | 1:18 |
- Ціна: 9 999 ₴

