Корпус ПК Cooler Master QUBE 500 MIDI TOWER Black (Z33837)

- Немає в наявності
- Код: 158791085
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Збірка в плоскому пакеті Окрім очевидних переваг для навколишнього середовища, ми віримо, що плоский пакет забезпечує цікавий і корисний досвід будівництва. Ласкаво просимо в майбутнє DIY ПК. Повністю модульніМодульні панелі спрощують і оптимізують звичайний процес підготовки корпусу. Кожну панель можна зняти окремо для полегшення обслуговування. Широкі можливості налаштування. Безпрецедентні рівні персоналізації забезпечують повну творчість. Змінні бічні панелі. Симетрична конструкція дозволяє міняти місцями сталеву та скляну панелі для створення непрозорого дизайну.
Повнорозмірна специфікація, малий форм-фактор Qube 500 може вмістити майже все, що ви очікуєте від більшого корпусу, від материнських плат EATX і новітніх графічних процесорів до подвійних радіаторів 280 мм. Апаратна сумісністьQube 500 сумісний із 280-мм системами водяного охолодження, 172-мм радіаторами, 173-мм блоками живлення ATX, E-ATX і меншими материнськими платами, а також 360-мм відеокартами. Сумісність зі сховищем Qube 500 пропонує до 4 місць кріпл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooler Master |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення увімкнений | Немає |
| Бічна панель із вікном | Да |
| Ваги | 2,6 kg |
| Код виробника | Z33837 |
| Мoдель | Q500-KGNN-S00 |
| Максимальна висота охолодження ЦП | 172 mm мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 365 mm мм |
| Матеріал | Stal |
| Пиловий фільтр | Да |
| Збирання без інструментів | Да |
| Слоти для карток розширення | 7 |
| Стандарт материнської плати | ATX, ITX |
| Стандарт електроживлення | ATX |
| Тип | Mini tower |
| Встановлені вентилятори | 1x 120 mm |
- Ціна: 9 999 ₴








