Монітор Dell 22" E2225H (210-BNJM)

- Немає в наявності
- Код: 173392090
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комп'ютерний монітор DELL серії E E2225H 54,5 см (21,4 дюйма) 1920 x 1080 пікселів Full HD LCD Black
Найважливіші технічні параметри
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з підставкою | 6 kg кг |
| Час відгуку | 5ms |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Nie posiada |
| Динамічний контраст | 3000:1 |
| Клас енергоспоживання | D |
| Мoдель | E2225H |
| Споживана потужність | 19W |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| З'єднувачі | D-Sub, DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LCD |
| Функція повороту | Немає |
| Частота оновлення | 75Hz |
| Яскравість | 250cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴










