Навушники вкладиші Edifier TWS1 PRO 2 Black

- Немає в наявності
- Код: 156282714
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Навушники Edifier TWS1 pro2 TWS (чорні)
Чудова якість звуку
Забудьте про надокучливий шум
До 24 годин роботи
Створено для розмов
Наднизька затримка
Більше можливостей
Геніальний дизайн
Включено
Специфікація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edifier |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 44,5g |
| Динаміка | 94 dB |
| Мoдель | TWS1 PRO2 BLACK |
| Робочий час | 4 h |
| З'єднувач | USB |
| Опір | 24 Ohm |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴










