Меблеве підсвічування Eglo Kob Led 93706

- В наявності
- Код: 33023710
4 278 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стельовий світильник KOB LED 93706 - Eglo - це поєднання цікавої форми та найкращої якості. Відомий угорський виробник ламп Eglo пропонує цікаві моделі ламп, що відрізняються цікавим дизайном і точною обробкою. У магазині ламп polskielampy.pl ви знайдете повну пропозицію брендових моделей ламп Eglo від Eglo: оригінальні лампи Eglo - це повна гарантія задоволення та ідеальної обробки. Eglo – це ідеально підібране освітлення для інтер’єру, яке легко впишеться в інтер’єр вітальні, спальні або ванної кімнати. Лампи Eglo - це гарантія високоякісного продукту за розумною ціною: Завдяки довгостроковій співпраці з виробником Eglo ми можемо забезпечити найкращі логістичні рішення для наших клієнтів. Кожна лампа, яку ми надсилаємо, має оригінальну упаковку, інструкцію та необхідні сертифікати: Лампи Eglo, які пропонує наш магазин, мають вбудований світлодіодний модуль а
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 3W |
| Клас енергоспоживання | A |
| Напруга | 230V |
| Нитка | LED |
| Стан | Нове |
| Колірна температура | 3000K |
| Яскравість (лм) | 600 |
- Ціна: 4 278 ₴

