Шліфувальна машина Einhell Delta TH-DS 19 4464235

- Немає в наявності
- Код: 42254660
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
TH-DS 19 DELTA SANDER від Einhell — це спеціалізована високошвидкісна орбітальна шліфувальна машина. Призначений для шліфування деревини, металу та пластику. Особливо підходить для шліфування у важкодоступних місцях, кутах і краях. М'ясорубка також має зручну прогумовану ручку і перехідник для відведення пилу з можливістю підключення пилососа. Пристрій живиться від мережі напругою 220-240 В Номер товару: 4464235 активне відведення пилу адаптер для пилососа прогумований корпус
Технічні характеристики Тип живлення: мережеве Напруга живлення [В]: 230 Потужність [Вт]: 190 Тип двигуна: щітка LED підсвічування: немає Кількість робочих діапазонів: 1 Швидкість коливання [хв^-1]: 20000 Коливання [мм]: 1,2 Швидкість регулювання (ТАК/НІ): немає Прогумована ручка : немає Заміна аксесуарів у тримачі без інструментів: єПиловідвід (адаптер): такТип кріплення наждачного паперу: VelcroРозміри робочої абразивної поверхні [мм]: 93x93x93Аксесуари/аксесуари: наждачні папери (1xP60, 1xP80, 1xP120)Гарантія [роки]: 2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,4 kg |
| Волість | 180 W |
| Діаметр коливального руху (мм) | 1,2 |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 10000 |
| Напруга | 230 V |
- Ціна: 9 999 ₴

