Раковина Franke Sod 610-40 Solo Beige 1430676466

- В наявності
- Код: 140250659
7 664 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Вбудована мийка Sirius в елегантному і універсальному бежевому кольорі гармонійно впишеться в гламурний інтер'єр, сучасну мінімалістичну кухню, а також кухню, оформлену в стилі Прованс. Є можливість встановити подрібнювач відходів і прихований перелив.
Інформація про продукт
Технічні дані
Інформація про продуктОсобливості та функції продуктуРозміриВстановлення| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 50 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 16,5 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
- Ціна: 7 664 ₴


