Корм собачий Hill'S Pd K/D Canine Kidney Care 4Kg

- В наявності
- Код: 136168261
3 439 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Hill's PD k/d Canine Kidney Care 4 кг - корм для собак з нирковою недостатністю, смак курки
Сухий корм для собак Hill's Prescription Diet k/d був спеціально розроблений дієтологами та ветеринарами для підтримки лікування хронічної хвороби нирок.
Клінічно доведено, що сухий корм для собак із нирковою недостатністю допомагає захистити ключову функцію нирок і уповільнити прогресування захворювання, а також клінічно доведено, що він покращує якість життя та продовжує життя.
Сухий корм для собак для нирок містить технологію компанії Enhanced Appetite Trigger для собак, яка клінічно доведено стимулює апетит і збільшує споживання калорій у собак із захворюваннями нирок.
Крім високого вмісту незамінних жирних кислот і L-карнітину, збільшення споживання калорій підтримує природну здатність вашої собаки щодня підтримувати м’язову масу.
Цей сухий корм містить курку та має чудовий смак, який люблять собаки.Чому варто давати корм собакам з нирковою недостатністю?
Показання до застосування Hill's PD k/d Canine Kidney Care:
Які є протипоказання до вживання собачого корму для лікування нирок?
Дозування корму для собак з нирковою недостатністю:
Hill's PD k/d Canine Kidney Care 4 кг + банки 156 гHill's PD k/d Canine Kidney Care 4 кг + банки 354 гHill's PD к/д Canine Kidney Care 4 кг + банки 370 гСухий корм Only Hill's PD k/d Canine Kidney Care 4 кгКормові інгредієнти для собак із нирковою недостатністю:
Джерела білка:
Аналітичний склад:
Допуски на кг:
Ємність:
Продюсер:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hill's |
| Вага упаковки | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мoдель | Prescription Diet Kidney Canine K/D 4 kg |
| Розмір паковання | 4kg кг |
| Стан | Нове |
| Тип | Suche |
| Тип паковання | Worki |
- Ціна: 3 439 ₴

