Душовий піддон Ideal Standard Hotline New, півкруглий 80x80 см (K277901)

- В наявності
- Код: 86559900
8 478 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
- колір: білий глянець - розміри: 80 x 80 см - висота: 8 см - глибина душового піддону 6,5 см - радіус: 550 мм - діаметр зливу: діаметр 90 мм - можна встановити на підлогу або над підлогою за допомогою ніжки (продаються окремо) - матеріал: акрил
Білий напівкруглий душовий піддон від бренду Ideal Standard із серії Hotline New. Розмір виробу 80 х 80 х 8 см, радіус 55 см і глибина 6,5 см. Душовий піддон виготовлений з високоякісного акрилу. Надійне виконання виробу гарантує його довготривале та безперебійне використання. Ми також рекомендуємо ознайомитися з усім асортиментом продукції торгової марки Ideal Standard та асортиментом інших виробників, які є в нашій пропозиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Standard |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Мoдель | Hotline New |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 8 478 ₴

